top of page
Image by Resource Database™

Mevcut Hizmetlerimiz

Logo Tasarımı

Zedas alanında uzman tasarım ekibi ile birlikte grafik tasarım alanında kaliteli ve profesyonel çözümler sunmaktadır. Ayrıca logo tasarımı yanında post tasarımı, banner tasarımı, reklam tasarımı ve birçok farklı alan için tasarım hizmetleri vermektedir.

 

Zedas ile dilediğiniz hizmetlerden yararlanabilir ve tasarımları özgürce kullanabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile reklam ve banner tasarımı konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. Sektör bazında en etkili tasarım için Zedas adresine gelebilir ve eşsiz tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Post/Banner Tasarımı

Logo tasarımı yaptırmak işletme veya marka sahibi için bazen zor bir süreç olabilmektedir. Bu süreci en kolay hale dönüştürmek için uzman kişilerle çalışmalısınız. Rekabette öne çıkan harika bir logo tasarımı istiyorsanız, profesyonel tasarımcılar ile çalışmak son derece önemlidir.

 

Dikkat çekici bir logoyu kim tasarlayacak sorusunun en net cevabı; deneyimli bir grafik tasarımcı veya iyi bir reklam ajansı olacaktır. Zedas tasarım ajansı, şirketlerin veya bireylerin bütçelerine göre post tasarımı, logo tasarımı, sosyal medya tasarımı, banner tasarımı vs gibi hizmetler vermektedir.

Tüm hizmetlerimizi görmek için [tıklayın.]

bottom of page